Kyanit taşı kayaç

İster WhatsApp'tan isterseniz de irtibat numaralarımızdan bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

ÜCRETSİZ KARGO!

75,00ve üzeri yurtiçi alışverişlerinizde kargo taşıma bedelini biz ödüyoruz!

  • Ürün Kodu: #08340
  • Kullanılan Doğaltaş: Kyanit taşı kayaç
  • Stok Drumu
    Tükendi
  • 34,90
TAKİP NOTU BIRAK

Not : Bu ürün kyanit taşının işlenmemiş ham halidir. Bu ürün naturel kayaç olmasından dolayı her parçanın şekli ve ağırlığı farklıdır. Alacağınız bu üründe fotoğraftaki gibi yaklaşık avuç içi büyüklüğündedir size göndereceğimiz ürünlerde yaklaşık olarak bu boylarda olacak şekilleri taşın naturel doğal yapısına bağlı olarak farklı olabilir. Ancak taşın renginde ve yapısında hiçbir farklılık yoktur % 100 kyanit taşıdır.

En çok bilinen taş olan kyanit taşı'nın bu kayacı kalite bakımından en iyilerinden bir tanesidir. Sizde kyanit taşı kayaçı satın almak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın. Ayrıca bu üründeki kyanit taşı kayacı tamamen doğal olup ev yada işyeri için aksesuar olarakta kullanılmaktadır. Ayrıca naturel kyanit taşı kayaçı fiyatıda uygundur. Bu yüzden bu kyanit kayacı rahatlıkla ev yada işyerlerinizin bir köşesine aksesuar olarak koyabilir yada avucunuzda taşıyabilirsiniz. İnanın bu aksesuar çevrenize renk katacaktır. Bu naturel kyanit kayaçı sadece kullanmakta kalmayacaksınız aynı zamanda da kyanit taşının hem ruhsal hemde fiziksel olarak da faydasını göreceksiniz. Çünkü doğal taşlar aslında şifalı olduğuna inanılır. Kainatta hiçbirşeyin sebepsiz yaratılmadığına inanırsak, bu dogal taşların da sadece süs olmasından ibaret olmadığını ve hepsinin bireye ve çevreye enerjisel olarak faydaları olması inanılmayacak bir durum değildir. Üstelik bu faydaları bilimsel olarak araştırmalar ile kanıtlanmıştır. Eğer isterseniz kyanit taşı hakkında bilimsel yayınlardan derlediğimiz kyanit taşının faydalarını okuyunuz ; Rüyalarımızı daha bilinçli görmemizi ve gördüğümüz rüyaları net bir şekilde hatırlamamızı sağlar.Bu özellikleri için yatağınızın altına koyup uyuyabilirsiniz.Ruhsal gelişmeye yardımcı olur.Aşırı sinirliliğe ve zihin karışıklılığına iyi gelir.Sukunet ve huzur veren bir taştır. Kişinin iç huzuru bulmasına yardımcı olur. Ruhsal gelişiminizde yanlış yollara girmenizi engeller. İçerisinde negatif enerji bulundurmasından dolayı bulunduğu ortamdaki negatif enerjiyi içerisine hapsederek sizi negatif enerjinin olumsuzluklarından kurtarır.
Not: Doğal taş ürün alırken orijinal olmasına özellikle dikkat edin. Doğal taş işi çok hassas bir iştir. Bir  çok doğal taş ürün, ucuz taşları benzetilmek istenen orijinal taşın rengine boyanarak üretilmektetir. Bu tür ürünler piyasada çokça bulunmaktatır. Doğal taş alırken özellikle işi doğal taş olan, doğal taş işinde uzman güvenilir firmaları tercih edin, sahte ürün alıp paranızı çöpe atmayın. Ayrıca ürünlerine orjinallik garantisi ve geri iade garantisi veren firmalardan alışveriş yapın.

Biz firmamız olarak 7 yıldır doğal taş işi yapmaktayız. Bizim uzmanlık alanımız doğal taştır. Bütün ürünlerimiz % 100 orjinaldir. Ürünlerimizi istediğiniz merkezde test ettirebilirsiniz. Bütün ürünlerimizde orjinallik ve geri iade garantisi vardır. Toptan alışverişlerde kyanit taşı fiyatı,toptan fiyat olarak uygulanmaktatır. Toptan olarak kyanit taşı satın almak istediğinizde bizimle irtibata geçiniz.

Bu ürün için henüz yapılan bir yorum bulunmamaktadır!

Yorum yaz

Bu ürüne yorum yapabilmeniz için websitemize üye olmanız ve bu üründen satın almanız gerekmektedir. Şimdi lütfen oturum açın yada üye olun

Etiketler:Kyanit taşı,Kyanit taşı satın al,Kyanit taşı fiyatı,Kyanit taşı kayaç,Naturel kyanit taşı kayaç

Yükleniyor...
Yükleniyor...
Yükleniyor...